П'ятниця, 15 вересня 2017


Про форум

Міжнародний форум

 

«ІСЛАМСЬКИЙ ЗАКЛИК НА ПОСТРАДЯНСЬКОМУ ПРОСТОРІ ТА ХІЗБ УТ-ТАХРІР: РЕАЛІЇ ТА ВИКЛИКИ»

 

Ми є свідками присутності на російськомовному інформаційному полі сильнішого антиісламського фону та огульних звинувачень мусульман у серйозних злочинах.

 

На тлі відсутності у суспільстві об’єктивної інформації про ісламські суспільно-політичні організації, з боку влади, політичних організацій та ЗМІ відбуваються спекуляції  такими поняттями як «ісламський екстремізм» та «ісламський тероризм».  

 

Міжнародна ісламська політична партія Хізб ут-Тахрір частіше за усе опиняється у центрі подібних спекуляцій, що в решті решт призводить до жорстоких та цілком необґрунтованих репресій  по відношенню до її членів у ряді країн.

 

Виходячи з цього, ми прагнемо зруйнувати оманливі стереотипи про діяльність Хізб ут-Тахрір, відкрито та публічно розповісти про себе та свою роботу, щоб розвінчати нав’язані суспільству міфи про нашу організацію.

 

У межах форуму, Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір на Україні планує представити для громадськості цілі та завдання партії, розповісти про її діяльність у світі та на пострадянському просторі, також надати журналістам та експертам можливість ставити питання до офіційних представників партії із різних країн.

 

На базі форуму відбудеться круглий стіл для правозахисників та експертів під назвою «РЕПРЕСІЇ ПО ВІДНОШЕННЮ ДО МУСУЛЬМАН НА ПОСТРАДЯНСЬКОМУ ПРОСТОРІ – РЕПРЕСІЇ ЗА ПЕРЕКОНАННЯ», у межах якого планується обговорити проблему масштабних утискань мусульман у країнах СНГ».

 

У форумі планується участь громадських та релігійних діячів, правозахисників, представників органів влади, мусульманських громадських та політичних організацій, а також експертів із різних країн.

 

Захід буде проходити 7-8 жовтня у м. Сімферополь АР Крим

 

Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Україні

Тел.:

 

+38-099)-064-74-96,
 
(+38-095)-035-31-66;

 

Ел.пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.